Torbalı Parke Montajı

Torbalı Parke Montajı

 

Zemin kaplamalarında dekoratif olması nedeniyle çok tercih edilen bir ürün, laminant parkedir. Çizilmeye ve darbeye dayanıklı olan laminant parke, kolay temizlenebilir aynı zamanda yanmaya dirençli bir üründür.

Laminant parkenin sınıfları ile en üst kısmında bulunan koruyucu tabakanın dayanıklılığı, parkenin kaç devir olduğu ile belirlenir. Ofis veya mağaza gibi mekanlarda kullanılacak parkenin dayanıklılığı önemli olduğundan buralarda kullanılacak malzemenin devrine de dikkat edilmelidir.

Kısa zamanda montajı yapılabilen laminant parke, ekonomik bir üründür. Laminant parke döşenecek zeminin düzgünlüğü ile montajın kalitesi arasında doğru orantı olduğu için zemindeki bozuk yerlerin düzeltme şapı ile düzeltilmesi önemlidir. Beton zemin üzerine montajı yapılamayacağı için betondaki nemi ve rutubeti engelleyecek bir şilte serilmesi montajı kolaylaştırır ve sağlamlaştırır.

Zemin kaplama işlemi gerçekleştirilirken parkenin montaj istikamet yönünü belirleyen unsurlara dikkat etmek gerekir. Evinizin ya da iş yerinizin güneş ışığı alması, kapıların duruşu, koridor biçimleri gibi durumlar montajın doğru uygulanmasında etkilidir.

 

 

İlgili Resimler

Öne Çıkarılanlar

Torbalı Parke Montajı

Zemin kaplamalarında dekoratif olması nedeniyle çok tercih edilen bir ürün, laminan

Torbalı Yatak Odası

İzmir Torbalı 'da En güzel rüyalardan ilham aldık Yatak

Torbalı Tv Ünitesi

Herkesin zevkine uyacak şekilde tasarlamakta olduğu TV üni

Yorumlar

Recep Ogmen

Gerçekten kalitelinenin adresi ve zamanında işçilik süper emeğinize sağlık teşekkürler

5 Yıldız

zaxo dohok

gercketen ıscılık kalıte on planda guler yuzlu ve anlayıslı olmaları on planda sızı tercıh ettıgımız ıcin cok sanslıyım

5 Yıldız